آموزش کشتن پنجمین باس در ICC

Rotface

در ۲۵ نفره به۳ عدد تانک – ۶ الی ۷ عدد هیلر و ۱۶ الی ۱۸ DpS در این fight نیاز به افراد فرز داریم


توانایی های باس :
Ooze Flood : اگر سالن رو به ۴ ربع تقسیم کنیم هر ربعش یک لوله هایی داره که از اونها مواد سبزرنگ و لجن مانندی ازشون خارج میشه ….اگر کسی در این ناحیه ها قرار بگیره هم اتک میخوره و هم سرعتش ۲۵% کاهش پیدا میکنه….

هر ۲۰ الی ۳۰ ثانیه یکیشون شیرش شل میشه و روی زمین میریزه و بعد از ۲۰ ثانیه پاک میشه… تاثیرات این اسپل هم روی بازیکنها هست هم روی addهای باس…. یعنی به هر دو اتک میده و سرعتشون رو کم میکنه اگر روی اون قرار داشته باشند….

Slime Spray : هر ۲۰ ثانیه باس یه نفر رو به صورت تصادفی هدف قرار میده … وقتی باس این اسپل رو cast میکنه چت میکنه روی اون بازیکن و خیره میشه بهش و اسپلی شبیه به مخروطی قیف مانند میپاشه به سمت اون بازیکن…. تا ۲۰ یارد هرکس در این ناحیه باشه اتک میخوره ….پس باید همه بجز هدف حرکت کنند به سرعت پشت سره باس قرار بگیرند تا اتک نخورند و در امان باشند…مدت زمانی که این اسپل فعال هست ۵ ثانیه هست…..بعدش باس دوباره برمیگرده به سمت MT و روال عادی دنبال میشه ….

Mutated Infection : یه نوع Debuff هست که زده میشه روی یکی از بازیکنها و هر ثانیه بهش اتک میده و میزان heal پزیری ـه اون بازیکن رو به میزان ۵۰% کاهش میده….سریع باید این debuff رو dispell کنند…. وقتی که ۱۲ ثانیه این debuff تمام شد یا dispple گردید . little ooze از کنار اون بازیکن به وجود میاد …..

little Ooze :

هر بازیکنی که Mutated inf بگیره بعد از تمام شدن این debuff جانوران سبزرنک کوچکی در نردیکی اون بازیکن ایجاد میشه …. این جانوران که ooze نام داره ۴ میلیون hpدارن در ۲۵ و نمیشه اونها رو زد…. و همچنین اگر کسی با اونها برخورد کنه میزان قابل توجهی اتک میخوره ….

OT در اینجا نقش kite کردن ooze ها رو برعهده داره….او باید اولین ooze رو بگیره و در اطراف سالن بچرخونه … دومین ooze که ظاهر شد ( به دلیل اینکه ooze ها melee هستند از فاصله نزدیک اتک میدن…پس به دنبال فردی که debuff ـه mutated داشته حرکت میکنند….. ) این فردی که debuff داشته باید تا دید باس بهش debuff زده حرکت کنه به سمت ot که در اطراف سالن هست و منتظر باشه تا ooze کوچولو به دنیا بیاد… بعد ot اون ooze رو میگیره و kite میکنه…. به همین ترتیب افراد بعد هم که debuff میگیرند باید حرکت کنند به سمت ooze اولی تا دو تا ooze رو به هم بچسبونن تا هم سرعتش رو کاهش بدند و هم از تعقیب نجات پیدا کنند….

نکته: تا وقتی که ooze های کوچک به هم متصل نشدن هیچکس نباید بهشون اتک بده…. در کل هه ی dps ها باید چت کنند روی باس …فقط باس و باس و باس تا آخرین لحظه….

Big Ooze :
از تماس دو little ooze یک big ooze به وجود میاد….big ooze تا ۵ عدد little ooze رو به خودش جذب میکنه و بزرگتر میشه …. وقتی تعداد از ۵ تا بیشتر شد اون دیگه little ooze ـی رو جذب نمیکنه… در این لحظه هست که او از حرکت به دنبال ot می ایسته و شروع میکنه به cast کردن … وقتی cast ـَش تمام شد قسمت هایی که لجنهای سبزرنگ بوده منفجر میشه و لکه های لجن میوفته روی بازیکنه و به اونها مقدار قابل توجهی اتک میده…..(هروقت گفتند explosion همه حتی تنک اصلی باید از نزدیکی smile ها یا همون لجنها دور بشوند …. تا اتک نخورند)

نکته: ot باید big ooze رو به محض به وجود اومدن taunt کنه و kite ….

نکته: ot باید از هر راهی برای slow کردن ooze ها استفاده کنه….

نکته: ot باید فرد مفیدی برای جامعه باشه…
میبینید که Rotface و Festergut شبیه به هم هستند لطفا اشتباه نگیریدشون

Rotface

1 فکر می‌کنند “آموزش کشتن پنجمین باس در ICC

دیدگاه‌ها بسته هستند.