تاریخ انتشار GTA V لو رفت؟! / تصاویر جدید از جت، زیر دریایی و کوسه!

Grand Theft Auto

سری بازی‌های Grand Theft Auto (سرقت بزرگ ماشین) همیشه با جنجال و حاشیه همراه بوده‌اند. واکنش‌های اخیر درباره‌ی خشونت در بازی‌های کامپیوتری و احتمال ممنوعیت بازی‌ها هم نام GTA را بیش از قبل مطرح کرده‌است.

اگر چه پیش از این گفته شده بود که قسمت پنجم از این سری بازی در بهار آینده منتشر می‌شود، اما تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی بازی در نظر گرفته نشده بود. وب‌سایت آمازون امروز در بخش پیش فروش بازی‌های خود، ۲۶ مارچ (هفتم فروردین) سال آینده را به‌عنوان تاریخ دقیق انتشار GTA V اعلام کرده‌است. اقدامی که هنوز واکنشی را از سوی شرکت راک استار سازنده‌ی این بازی به همراه نداشته‌است.

علاوه بر این امروز به مناسبت کریسمس، پنج تصویر جدید از GTA V نیز بر روی اینترنت قرار گرفته‌است. تصاویری که موقعیت‌های جالبی از بازی را به نمایش می‌گذارد.
تاکنون انتشار بازی تنها برای کنسول‌های Xbox 360 و PS3 تایید شده و با وجود درخواست‌های متعدد هوادارن بازی، خبری از انتشار نسخه‌ی PC نیست.

15 فکر می‌کنند “تاریخ انتشار GTA V لو رفت؟! / تصاویر جدید از جت، زیر دریایی و کوسه!

 1. shayanse

  سلام پس این که راک استار گفته تمرکزمون رو نسخه xboxوps3,هست اما یک ما تا دوماه بعد واسهpcمیزنیم بازیو دروغ؟

 2. jj

  اقا به نظرتون به گرافیک ما میخره؟ من که بعید میدونم چون اگر هم بخره اون حجم زیاد باری نمیزاره بازی کنیم چون برای من liberty city نکشید پس به نظرم اگر برای pc نیاد بهتره !!:)

 3. محمد رجبی

  من الان داخل سایت راک استار دنبال تاریخ انتشار بازی gta v برای pc میگردم هنوز چیزی پیدا نکردم اما پیدا میکنم

 4. ali

  فعلا که میگن gti v رو دارن برای کنسول های پی اس ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ می سازن وبه فکر درست کردن اون بازی برای pcنیستند

دیدگاه‌ها بسته هستند.