تصاویر منتشر شده از بازی بزرگ و آخرالزمانی سال ۲۰۱۳ + معرفی یک شخصیت جدید در بازی

بی‌شک The Last of Us (آخرین بازمانده ما) یکی از مهم‌ترین عناوین دنیای گیم در سال میلادی آینده خواهد بود. بازی جدید سازندگان Uncharted که روایت داستانی و فضاسازی سینمایی یکی از مشخه‌های اصلی آن به‌شمار می‌رود.

در TLOU مانند اکثر داستان‌های آخرالزمانی، دنیا رو به نابودی گذاشته و انسان‌های باقیمانده یا شکارچی بقیه خواهند بود و یا توسط دیگران شکار می‌شوند. در این بازی که فضایش تاحدودی فیلم «من افسانه‌ام» و سریال «واکینگ دد» را تداعی می‌کند، بسیاری از انسان‌ها در اثر شیوع یک بیماری مرده و یا به هیولا تبدیل شده‌اند و سایر انسان‌ه نیزا برای بقا دست و پنجه نرم می‌کنند.

جوئل مرد میانسال و الی دختری خردسال شخصیت‌های اصلی این بازی محسوب می‌شوند. اما اخیرا شخصیت جدیدی به نام «تس» نیز در این بازی معرفی شده‌است. زنی که در یکی از آخرین مراکز قرنطینه‌ی شهر زندگی می‌کند و برای بقا در دنیای بازی، خشونت و سرسختی زیادی از خود نشان می‌دهد. تس در جریان بازی یکی از شخصیت‌های مهم خواهد بود و بر سرنوشت جوئل و الی تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

«آخرین بازمانده ما» اردیبهشت ماه به‌صورت اختصاصی برای PS3 منتشر خواهد شد. آخرین تصاویر منتشر شده از این عنوان مهم سال آینده را در “عصربازی” ببینید.
The Last of Us

1 فکر می‌کنند “تصاویر منتشر شده از بازی بزرگ و آخرالزمانی سال ۲۰۱۳ + معرفی یک شخصیت جدید در بازی

دیدگاه‌ها بسته هستند.