درخواست همکاری

سلام خدمت همه ی دوستان از وقتی باز خوردهای زیاد و مختلفی توی بخش wow و warcraft III و قسمتهای مختلف سایت دیدیم تصمیم تیم مدیریتی بر این شده که اگر دوستان تمایل به همکاری و نویسندگی توی سایت و یا مدیریت قسمتهای مختلف انجمن سایت را دارند دعوت بعمل بیاوریم حالا هم خوشحال میشیم اگر تجربه یا مطلب جدیدی دارید برای ما ارسال کنید و با نام خودتان در سایت منتشر شود.
در ضمن چنانچه تمایل به نویسندگی ثابت در سایت دارید میتوانید با ارسال رزومه خود برای ما بعد از تائید توسط تیم مدیریتی شروع به نویسندگی در سایت بنمائید.
(لازم به ذکر است که برای نویسندگانی که پس از تائید شروع به نویسندگی در سایت نمایند حقوق و مزایایی اختصاص داده میشود که بعد از تائید نهایی به اطلاع نویسنده می رسانیم. همچنین برای دوستانی که مطالب خود را برای ما ارسال کنند بصورت هفتگی و ماهانه جوایزی به قید قرعه در اختیار انان قرار میگیرد.)
با تشکر تیم مدیریت عصربازی

9 فکر می‌کنند “درخواست همکاری

  1. پیشتاز دلفان

    سلام خسته نباشید گفتم شا تو کار عمده بازی هستید قیمت ها چگونه است و از هر بازی باید چند تا بخریم
    اگر قیمت ها مناسب بود با هم همکاری کنیم قیمت ها را برای ایمیلم بفرست باتشکر

  2. علیرضا میرزایی

    با عرض سلام
    من یک گیمر ۱۵ ساله هستم که ۳ تا ۵ ساعت در طول روز بازی می کنم و تمام بازی های بروز را خریداری رده و اقدام به بازی می کنم من در زمینه نویسندگی ۲ بار مورد تقدیر از طرف موسسه رشد قرار گرفته ام که مدارک اش موجود نیست من باتوجه به اشتیاقی که دارم امیدوارم همراه شما در توسعه ی سایت باشم

پاسخ دهید