در DLC جدید عملیات سری ۲ برای اولین بار زامبی شوید

Call of Duty:Black Ops II
اکتیویژن همراه با یک تریلر DLC جدید بازی عملیات سری ۲ را به طور رسمی رونمایی کرد. نام این بسته “Revolution” می‌باشد و در آن شما برای اولین بار در نقش رامبی‌ها نیز می‌توانید بازی کنید. این محتوای اضافه قبلا به طور ضمنی تایید شده بود اما اطلاعات بیشتری از آن در دست نبود. اکتیویژن اکنون به طور رسمی خبر انتشار آن را اعلام کرده و یک ویدئو از آن نیز به نمایش گذاشته است.

محتوای داخل این بسته که شما با نصب آن بر روی بازی می‌توانید استفاده کنید ۴ نقشه جدید برای بخش مولتی پلیر، یک نقشه برای بخش زامبی، یک اسلحه اختصاصی برای بخش چندنفره و یک بخش زامبی جدید می‌باشند. در این مود جدید که «تغییر یافته» نام دارد، بازی کننده در نقش زامبی قرار می‌گیرد. این مود که حالت رقابتی دارد، به بازی‌کننده‌ی زامبی شده اجازه می‌دهد تا انسان‌های عادی را بکشند و در قالب آن شخص تازه قرار گیرند. بازی‌کننده‌ای که از این کار امتیاز بیشتری بگیرد برنده است.

اگر شما صاحب کنسول مایکروسافت هستید در تاریخ ۲۹ ژانویه در XBL می‌توانید این بسته‌ی الحاقی را دریافت کنید و همچنین به احتمال زیاد این بسته بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد. بهای این بسته‌ی الحاقی ۱۲۰۰ امتیاز مایکروسافت است.
منبع : دنیای بازی