دو قسمت اول «بایوشاک» و بسته‌های الحاقی آن را به ارزش ۳۰ دلار بخرید

دو قسمت اول از سری بازی «بایوشاک» به همراه بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن‌ها،‌ در بسته‌ای برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ تحت عنوان “BioShock: Ultimate Rapture Edition” و با قیمت ۳۰ دلار امریکا در تاریخ ۱۴ ژانویه‌ی سال جاری عرضه خواهند شد.

در حال حاضر، شرکت ناشر این بسته را تنها برای امریکای شمالی در نظر گرفته است و قرار نیست در مناطق دیگر عرضه شود، هر چند در یادداشتی از “۲K” در این باره آمده است که “BioShock: Ultimate Rapture Edition در تاریخ دیگری در دیگر نقاط جهان نیز عرضه خواهد شد”
بایوشاک
این بسته‌ی ۳۰ دلاری محتوای قابل توجهی دارد و باید اشاره کرد که شامل تمام کانسپت‌های “Museum of Orphaned” و نیز طرح‌های مفهومی طراحان هنری بازی که هیچ‌گاه در بازی گنجانده نشدند می‌باشد. همچنین محتوای “Challenge Rooms Pack” که در گذشته در انحصار پلی‌استیشن ۳ بوده و نیز بخش‌های چندنفره‌ی “Sinclair Solutions Tester” و “Rapture Metro” از بازی بایوشاک ۲ است. به علاوه شش نقشه‌ی “The Protector Trials” که به بازی دوم مراحل چالشی اضافه می‌کند و بهتر از همه بخش نسبتا طولانی و جذاب تک‌نفره‌ی “Minerva’s Den” که افسانه‌ی “Rapture” را به پایان می‌رساند.

همچنین این بسته می‌تواند یک پیش‌درامد قابل توجه برای ورود به دنیای بازی «بی‌کران» باشد. «بایوشاک: بی‌کران» آخرین قسمت معرفی شده از این سری بازی است که توسط استودیوی خالق بازی ساخته می‌شود و قرار است در ماه مارس ۲۰۱۳ میلادی به بازار عرضه شود. «کن لوین» خالق سری و طراح ارشد بازی آخر، در مورد بی‌کران گفته است که قرار است یک پایان منحصر به فرد داشته باشد. سری بازی‌های بایوشاک، تا سال ۲۰۱۱ میلادی ۹ میلیون نسخه فروش داشته‌اند.
منبع : دنیای بازی