شرکت Rocksteady به تیم سازنده Batman: Arkham Origins اطمینان دارد

شرکت «راک استدی» سازنده نسخه قبل «بتمن» یعنی «ارکام سیتی» که عنوانی موفق بود خوش حال است راه را برای Warner Bros. Montreal باز کرده است تا فرصتی برای ساخت نسخه جدید بازی برای ان ها فراهم اید.

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins

Sefton Hill کارگردان سابق سری بازی های «ارکام» به گیم اینفورمر گفت شرکت ان ها (راک استدی) تیم جدید را قبول دارد.

“راک استدی در مقابل WB Games Montreal که ساخت یک عنوان پیش تولید از «بتمن ارکام» را در دست ساخت دارد بسیار هیجان زده است.”

“ما حقیقتا به این تیم با استعداد اطمینان داریم که یک تجربه هیجان انگیز را خلق می کنند و ریشه های ارکام را به زندگی بر می گردانند.”

Eric Holmes طراح هنری نسخه جدید در مصاحبه ای با گیم اینفورمر گفت:

“این پیش تولید به ما فرصتی می دهد تا همه چیز را تازه کنیم. شخصیت ها, داینامیک و فرق بتمن با سایر کارکتر ها, ایده ها و حتی دنیای بازی را تازه کنیم.”

“بتمن جدید کارکتر قبلی و اشنایی که قبلا می شناختیم نیست.”

batman: Arkham

batman: Arkham

Batman: Arkham origins در تاریخ ۲۵ اکتبر سال جاری برای PC,PS3,Wii U و Xbox 360 به انتشار می رسد. یک عنوان همراه دیگر نیز به اضافه این بازی با نام Batman: Arkham Origins Blackgate برای ۳ds و PSvita در راه است.

در حال حاضر به صورت رسمی مشخص نشده است «راک استدی» چه بازی در دست ساخت دارد در حالی که WB Montreal Games نسخه Wii U «شهر ارکام» را می ساخت یا «ریشه های ارکام» را در دست ساخت دارد اما شایعات حاکی از ان است بازی بعدی «راک استدی» یک بتمن با تم دوران قدیمی و اول اشنایی جوکر با بتمن می باشد.

در شماره مه مجله گیم اینفورمر «بتمن: ریشه های ارکام» به صورت کامل رونمایی می شود.

کاور مجله را پایین مشاهده می کنید:

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins