پایان داستان The Last Of Us + اطلاعات بخش چند نفره لو رفت !

تقریبا چند ساعت پیش ، اسکرین شات هایی از بازی the Last Of Us منتشر شد که گویا مربوط به آخرین لحظات بازی بوده و پایان آن را برملا میکند . عکس ها بلافاصله حذف شدند و ما نتوانستیم آنها را قرار دهیم ، اما اطلاعات هنوز وجود دارند .

8261727713_3eef7ba563_o-600x300

این اطلاعات مربوط به بخش مولتی پلیر (آنلاین) و پایان یافتن داستان بازی ست . جالب است بدانید این تصاویر مربوط به دمویی میباشد که همراه با GOW عرضه شده و کسی تا امروز به وجود آنها پی نبرده بود .

توجه داشته باشید این اطلاعات در معرض خطر اسپویل هست و ممکن است واقعی نباشد یا سازندگان هر وقت اراده کنند ، آن ها را تغییر دهند .

بخش تک نفره

شما میتوانید بمب های دودی ، بطری های منفجره ، چاقو و صدا خفه کن را حمل کنید . اسلحه های شما در این بازی و بخش تک نفره ، عبارتند از : شعله افکن ، شمشیر ، لوله (!) تفنگ نیمه خودکار ، تپانچه UC3 ، تپانچه ۹ میلی متر و هفت تیر میباشند .

بخش چند نفره

شما میتوانید با استفاده از گوش کردن به صدای دشمنان ، محل دقیق آنها را پیدا کنید . البته مدت زمان شما برای انجام این کار کم است و باید سریع عمل کنید . در همین حالت ، شما میتوانید مثلا اجسامی که در پشت دیوار قرار دارند را شناسایی کنید . در هنگام تیراندازی با تپانچه ، میتوانید از قابلیت زوم دقیق استفاده کنید . چند قابلیت جدید بازی در این بخش عبارتند از :

Group Mark : شما میتوانید نه تنها یک نفر ، بلکه چندین نفر یا یک گروه را مارک یا نشانه گذاری* کنید.

Move Quietly : در هنگام راه رفتن ، دویدن و کلا جابه جا شدن ، سر و صدای بسیار کمتری از شما تولید میشود و بدین ترتیب کم پیش می آید توسط دشمن شناسایی شوید .

Heal Friends : با بسته ی پزشکی کههمراه خود دارید ، دوستان خود را درمان کنید .

*در جاهایی که صحنه بسیار شلوغ میشود و تشخیص دشمن از دوست ، کار سختیست ، با نشانه گذاری یک فرد ، او را به صورت متمایز از دیگران درآورید .